5 věcí, kterých se Justin nejvíc bojí

29. července 2012 v 22:32 | Janii |  Facts
Tumblr_m7xtjevjhc1rnk72oo1_500_large
Source>>t-music.cz
TMA
Že se bojí tmy na sebe Justin prásknul před dvěma lety v proslulé The Oprah Winfrey Show. Tehdy jedenáctiletá Jordan se v krátkém rozhovoru Kanaďana na férovku zeptala - čeho se nejvíc bojíš? A Bieber neváhal ani na vteřinu: "Tmy."

ŽRALOCI
Celkem pochopitelná fobie pro ty, kteří viděli Čelisti… A postihla i Justina. V rozhovoru pro Extra TV zpěvák prozradil, že má ze žraloků pěkně nahnáno. A především z těch v mořích. Sice mu to nebrání v tom, aby se šel vykoupat, ale strach má.

VÝTAH
Může vám to přijít divné, ale Justin se bojí jezdit výtahem. Přeplněné výtahy mu doslova nahání hrůzu. Souvisí to s jeho klaustrofobií. Malé uzavřené prostory, to není něco, co by osmnáctiletý zpěvák vyhledával. Každopádně už ale našel lék na to, jak jezdit výtahy s větší pohodou. S bodyguardem Kennym vymysleli opravdu originální hru - prostě se mlátí navzájem do koulí.

PAVOUCI
Žádné překvápko. Strach z pavouků je jeden z nejběžnějších a má ho i Justin. Mimochodem, loni si pěkně vystřelil z fotografů. V Los Angeles ho zastihli s obřím pavoukem v ruce. Jasně, nebyl to pravý pavouk, ale celkem věrohodná hračka. A fotky Biebera s falešnou tarantulí obletěly celý svět.

ŠPINAVÉ RUCE
JustiN je čistotný a nesnáší jakýkoliv binec na svých rukách.
"Je to jako fobie, jakmile mám špinavé ruce, musím si je hned umýt. Jinak by mě to otravovalo,"
uvedl v rozhovoru pro The Sunday Times Magazine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama